مرکز پشتیبانی! 031-32683368
جستجوی پیشرفته
  1. صفحه اصلی
  2. پزشکان
  3. دکتر علیرضا معتمدی

“آقای. دکتر علیرضا معتمدی” موقعیت ها

در باره “آقای. دکتر علیرضا معتمدی”

آقای دکتر علیرضا معتمدی، پزشک متخصص در زمینه ی گوش، حلق، بینی و جراحی سر و گردن می باشند که در زمینه جراحی های زیبایی هم فعالیت می کنند.
ایشان تاکنون خدمات بی شماری را در حوزه ی درمانی و زیبایی ارائه کرده است و تجربه ی انجام جراحی های بسیاری را دارند، جراحی هایی که موفقیت آمیز بوده و با رضایت مراجعین گرامی همراه بوده است. در این قسمت می توان خدمات اصلی ایشان را به دو بخش اصلی تقسیم کرد:
۱) خدمات درمانی (جراحی پولیپ بینی، جراحی و درمان بیماری های گوش، جراحی انحراف بینی، آندوسکوپی سینوس، جراحی لوزه، جراحی حنجره، و…)
۲) خدمات زیبایی (عمل زیبایی بینی، عمل زیبایی پلک بالا و پایین، عمل لیفت ابرو و پیشانی، لیفت صورت، عمل زیبایی گوش، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، و…).
عزیزانی که با بیماری ها و آسیب های گوش، حلق، بینی و سر و گردن مواجه هستند می توانند جهت معاینه و درمان با ایشان در ارتباط باشند، هم چنین آن دسته از عزیزانی که تمایل به انجام جراحی های زیبایی را دارند، نظیر آنچه مطرح شد، می توانند جهت مشاوره و تعیین نوبت عمل به مطب مراجعه کنند.
آقای دکتر علیرضا معتمدی هم اکنون روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه آماده ی پذیرش و ویزیت شما مراجعین عزیز می باشند، برای اطلاع دقیق از ساعات کاری ایشان و همینطور جهت رزرو وقت قبلی می توانید با شماره تلفن های -۳۲۶۴۵۹۲۰-۰۳۱ و ۰۹۱۳۷۹۹۶۵۸۳ تماس بگیرید.

آدرس مطب : اصفهان – خیابان بزرگمهر – چهارراه هشت بهشت – ابتدای هشت بهشت – ساختمان سروش

خدمات ارائه شده

متخصص گوش و حلق و بینی
جراحی زیبایی بینی

زبان ها

“آقای. دکتر علیرضا معتمدی” پاسخ ها

بدون مشاوره آنلاین

مقالات

هنوز مقاله ای ارسال نشده است
  • نمایه را به اشتراک بگذارید: